Otevřít menu

Týden : 32
Dnes : 0
podrobnosti

Z důvodu konání akce Noc s Andersenem bude v pátek 5.4.2024 knihovna otevřena pouze do 11:30 hod. Děkujeme za pochopení.

Trénování paměti

Městská knihovna Vracov oznamuje, že kurz Trénování paměti pod vedením
Mgr. Zdeňka Gloze bude probíhat v novém čase, tj. ve středu od 16:30 do 17:30 hod.

Provozní doba

Městská knihovna Vracov a Informační centrum města Vracova oznamují, že v letošním roce budou naposledy otevřeny ve čtvrtek 21. prosince do 17:30 hod., provoz infocentra bude zahájen ve středu 3. ledna a knihovny ve čtvrtek 4. ledna 2024.

Trénování paměti

Městská knihovna Vracov oznamuje, že po prázdninové přestávce opět zahajuje kurz Trénování paměti pod vedením Mgr. Zdeňka Gloze. Kurz bude tradičně probíhat každý týden v prostorách knihovny a začne ve středu 4. října 2023 v 18:00 hod.

Městská knihovna Vracov a Informační centrum města Vracova oznamují,
že v pondělí 4. 9. 2023 bude z provozních důvodů Z A V Ř E N O.
Děkujeme za pochopení.

Balení učebnic a knih

Nemáte čas na balení učebnic a knih do školy?

Velikost zakoupených obalů nesedí?

Potřebný formát obalu nemůžete sehnat?

Máme tedy pro Vás jednoduché řešení:

Od úterý 8. 8. 2023 opět nabízíme v naší knihovně balení učebnic a knih pro žáky základních a středních škol. Stačí pouze vložit požadované učebnice/knihy
do tašky se jmenovkou a vyzvednout si je můžete následující pracovní den.

Akce potrvá do pátku 29. 9. 2023

Cena jakéhokoliv formátu: 10 Kč/ks

PRÁZDNINOVÁ PŮJČOVNÍ DOBA

1. 7. – 31. 8. 2023

ÚTERÝ

ČTVRTEK

Městská knihovna Vracov a Informační centrum města Vracova oznamují,

že v úterý 18. dubna 2023 budou z technických důvodů UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Z důvodu konání akce Noc s Andersenem bude v pátek 31.3.2023 knihovna otevřena pouze do 11:30 hod. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba

Městská knihovna Vracov a Informační centrum města Vracova oznamují, že v letošním roce budou naposledy otevřeny ve čtvrtek 22. prosince do 17:30 hod., provoz bude zahájen v úterý 3. ledna 2023 od 8:00 hod.

Beseda se spisovatelkou Naďou Horákovou

Městská knihovna Vracov Vás srdečně zve na besedu se známou spisovatelkou
p. Naďou Horákovou - autorkou historických románů a detektivek, spoluautorkou scénáře
a námětu televizního seriálu Policie Modrava.

KDY: pondělí 21. listopadu v 17:00 hod.

KDE: Městská knihovna Vracov

Trénování paměti (od středy 12. 10. 2022)

Městská knihovna Vracov oznamuje, že po prázdninové přestávce opět zahajuje kurz Trénování paměti pod vedením Mgr. Zdeňka Gloze. Kurz bude tradičně probíhat každý týden ve středu od 16:30 hod. v prostorách knihovny.

Burza knih

V naší knihovně již několik let pokračujeme v úspěšné akci nazvané Burza knih. Jedná se o výprodej vyřazených, zastaralých a opotřebovaných knížek, které se u nás prodávají za symbolickou cenu 5 Kč/ks.Tak neváhejte a přijďte si k nám nějakou vybrat!